Производство на постни

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, това е първият ми въпрос в този форум😛
Така че, ако въпросът е в грешен раздел, нека ме уведомите

Възможно ли е да се направи Lean?
И ако да, как?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Дори не е необходимо да изучавате химия, за да направите това.



Обикновено основата за постно е силно лекарство за простуда с рецепта, по-специално сироп за кашлица, който съдържа прометазин и кодеин. Използват се и лекарства за простуда без рецепта, които съдържат декстрометорфан като активна съставка, тъй като те могат да предизвикат подобни ефекти и да премахнат необходимостта от посещение при лекар[8][9].

За да се създаде смес за пиене, сиропът за кашлица се комбинира с безалкохолни напитки, особено с плодов вкус, като Sprite, Mountain Dew или Fanta, и обикновено се сервира в чаша с пяна[10][11]. Може да се добави твърд бонбон, обикновено Jolly Rancher, за да се придаде на сместа по-сладък вкус[1].

Маскирането на нежелания вкус може да влоши преценката за силата на въздействието, което е фактор за предозиране

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Успял ли е някой да намери точните рецепти? Съставът на съставките (съотношенията) за всяка фармацевтична рецепта?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Вземете няколко хапчета кодеин и потърсете cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Опитвали ли сте кратом и сироп за кашлица? Аз смесвах 2 всъщност беше по-добре imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Ако искате да знаете как да направите самия химикал (кодеин), а не само напитката, хму, мога да ви изпратя уроци ^_^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, Фиделис! Искам да ви попитам как мога да получа кодеин?" Можете ли да ми изпратите урок?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Съжалявам, кълна се, че си мислех, че някъде имам по-добър синтез... все пак намерих тези, надявам се да помогнат :x

Екстракция със студена вода (хапчета)
извличане на кодеин и други опиати от мак (забележете, че ми беше малко трудно да го разбера, но просто го прелистих...)
екстракция от сироп за кашлица (тук е цялата тема, в която е публикуван линкът)
кодеин от 6-MAC

може би се поразровете повече из везирника..?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Знам, че тази тема е разкопана, но за всеки, който изследва тази тема в бъдеще, ще е..
1) Извличане на кодеин и прометазин от таблетки
2) Вашият сироп трябва да има основа - глюкозни сиропи, царевични сиропи са някои примери за това, което можете да използвате в краен случай. Можете да направите свой собствен дори, в такъв случай, захар! Ако обаче се стремите към реплика на сиропа, ще искате RX съставен сироп.
4) Оцветителите, които се използват във всяка марка, можете да намерите в интернет и в листовките, прикрепени към истинските бутилки. Те са прахообразни оцветители - няма да постигнете същия резултат с течности. Ако имате за цел да направите копие, уверете се, че сте взели същите (например синьо №1 и червено №33).
5) Ароматизаторът може да бъде закупен, както базовият съставен сироп, или подобен вкус може да се получи чрез проба и грешка със смесване на различни ароматизирани сиропи/ароматизатори. Всичко зависи от това колко близко до истинския продукт искате да получите.
 
Top