Видеоклип за синтез на LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Здравейте, приятели,
От известно време планирам да направя синтез на LSD. Ако искате да видите това, уведомете ме. Има вероятност да го направя така или иначе, със или без запис с камера, така че се опитвам да разбера дали си струва да се занимавам с това. Синтезът ще бъде по скала от 100 mg, като се започне от хапчета каферго. Ерготаминът ще бъде екстрахиран с етилов ацетат/хексан и отделен чрез колонна хроматография от другите съставки в хапчетата. Той ще бъде хидролизиран а ла Шулгин до лизергинова киселина. След това тя ще бъде подложена на реакция с диетиламин с помощта на пептиден свързващ реагент. Следва обработка за получаване на LSD. Няма да се занимавам с тартаровата сол, тъй като не възнамерявам да я пречиствам след този момент.

Ако искате да подкрепите този проект, можете да си купите от мен няколко магически праха. Ако получа достатъчно поръчки или достатъчен интерес, ще го направя. Извинявам се, че ви заливам с реклама, но за съжаление не мога да правя всичко това безплатно.

За тези, които смятат, че съм пълен с глупости:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Склонни сме да закупим от вас видеоклип за синтез, ако той е направен добре. Свържете се с нашите експерти, ако се интересувате от предложението.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Това би било много готино, особено ако към всяка стъпка се добавят обяснения/съвети (напр. за какво да внимаваме, как да подготвим всеки материал и т.н.). Бих допринесъл за закупуването на такъв видеоклип, Хайзенберг, кажете ми дали сделката продължава.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
В момента се работи по него; бих могъл обаче да покажа как се изсушава DCM с фосфорен пентоксид, синтез на катализатор за реакцията на пептидно свързване, освобождаване на диетиламин от неговата сол, как се пуска колона, кратко обяснение на екстракциите и т.н.
Това е напреднала химия, но бих могъл да направя всичко възможно да я представя по начин, който повечето ще разберат.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Има ли напредък? Търпеливо проверявам това от месеци с надеждата за актуализация
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Това ще разпространи любовта по целия свят 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Има ли нова актуализация на видеото?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Аз също планирам да го направя, дори и да не съм първият, който ще го публикува... Надявам се, че ще бъде добър. Необходима ми е само ротавапна машина, тъй като имам стъкленицата за нея, липсват ми и бъркалки и стойки със скоби, може би голяма сепареобразна фуния. Очаквам с нетърпение да намеря подходящо място. Мислех да си разкрия лицето, когато обяснявам, но любимата ми група е Sleep Token, маски и никой не знае нищо за тях. Може би ще приема самоличността на съда (член на Sleep Token), която ще изопача, като си сложа маска на Ханибал Лектър.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Нито една капка от получената киселина няма да бъде продадена!!!.... Ето как го имам предвид. Късният период ми вървеше доста зле и преди часове останах без работа. Имам младо бъдеще аз в обучение и помагам на всички безплатно в този форум, дори и да знам, че това им носи големи пари благодарение на съветите ми. Готов съм да приема помощ под всякаква форма, било то реактиви (особено диетилмонометуламин, който е скъп за закупуване на опаковка) флакон от 5-10мл е скъп по отношение на повечето малки амини, оборудването беше откраднато от предишните ми двама опитващи се стажанти, както и вакуумната помпа и някои готини стъкленици.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Това е моментът, в който ХерХабер се превръща в Хайзенберг.
Шегата настрана, предлагам ви да дадете киселината на "инвеститорите", които финансират химикали за вашето видео. Нейната печалба е изгодна за всички. Форумът получава видео, което помага на хората, вие ще можете да създадете видеото без много собствени средства, а хората, които финансират химикалите, получават малко възвръщаемост. 1-2 г LSD ще са достатъчни за 5000х 200uq трипове, достатъчно, за да снабди всеки инвеститор с добро количество киселина.
Също така Форумът на ББ може да ви даде малко пари за материалите за видеото.

Надявам се положението ти да се подобри, аз самият познавам борбата.

Наздраве
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber Бихте ли могли да предложите приблизителна оценка на това колко основи са необходими?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Бях направил някои изчисления и ви благодаря за този въпрос, защото имам откровението, че не знам дори приблизителна оценка на това колко струва. Ситуацията е такава, че мога да изчисля оборудването, химикалите, времето и химията, но трябва да включа и мястото например. Като цяло съм малко изненадан, че получаването на "киселинната" част е като третия най-скъп материал след асиметричния амин и PyBOP. Подходът към това чрез директна кондензация на киселината, получена от хидролизата на метиловия естер in situ, е твърде изкушаващ, за да не опитам. От друга страна, разрушаването на хиралността е ключов момент, който трябва да се вземе предвид, за да не се стигне до свръхреакция, която в препаративно количество може да си заслужава, но звучи толкова много 2023 г. да се публикува процедурата като стереоселективна. Наясно съм с факта, че рацемичното разрешаване може да бъде постигнато както чрез хирална хроматография, така и чрез диастереоселективно образуване на соли с оптически чиста киселина, като например винена киселина. Дори и рацемизацията да е исторически правилен път и да си струва, знаейки, че максималният добив е 50%.
 
Top