Question Looking for a vendor Търся доставчик, но не мога да намеря такъв СРОЧНО

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Имам нужда от доставчик на бмк или доставчик на прекурсори на п2п, който може да ми изпрати до АЛГЕРИЯ АННАБА 23000 по възможно най-бързия начин, моля, момчета, имам нужда от 1 кг.
Не мога да намеря никого почти седмица на проучване.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Не благодаря, трябва ми тук в bbgate
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آВъзможно ли е да дойда от Азия, за да работя с вас за вашата работа?
 

cartel_santamuerte

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Не разполагам с тези реактиви, но имам противогаз 3M
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Попитайте китайците на този сайт. Разгледахте ли пазара? Китайците тук ще направят ескплоатация. Моля ви, деца,запомнете, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ФУНКЦИЯТА ЗА ИЗСЛЕДВАНЕ! Това е в правилата буквално.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Не мислиш ли, че съм търсил и не съм намерил това, заради което съм писал тук ?това дойде ли ти на ум поне веднъжһттр://.... така или иначе използвах шибаната функция за търсене,и не намерих това, заради което пиша тук и не, благодаря ти...ти си толкова умен, като посочваш тези chineeseһттр://..... oooh didnt know abt that info sorryyyy...fuuuuuck Ive messaged all *****ing four of them on this forum before posting so stop thinking your *****ing the smartest person by pointing to some fuuuucking noob things ...im trying to find what im searching for and im tired so please I dont need your complaining here....im not posting this on the front of your home...thank you for your understanding
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Тук има повече от 4 китайски езика. P2p и bmk са забранени в целия свят. Те са едно и също нещо фенилацетон. Можете да си го направите сами. Не можете да го купите никъде законно, освен ако не разполагате с документацията. В някакъв филм, който видях веднъж, имаше реплика " толкова се притесняваш дали можеш да направиш нещо, че никога не се замисляш дали ТРЯБВА да направиш нещо. Можете да си купите метамфетамин по-лесно, отколкото фенилацетон. Намерете прекурсор, който е достъпен, и ще имате повече късмет. Опитайте се да запазите спокойствие. Ваш е изборът как ще реагирате на хората.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Моля, прочетете, преди да коментирате ...кой е казал за p2p не мислите ли, че не знам, че моля, спрете, знам, че знаете, просто намерете друга статия, моля, благодаря ви така или иначе
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Мисля, че с вашия начин на писане няма да получите отговор.... Продуктът е забранен в Китай, така че там няма да получат повече. Нито във форума, нито извън него. Поемете по различен път от този през бмк. Има много други изброени методи. Ако бях на тяхно място, щях да се опитам да използвам p2np като прекурсор.
 
Top