Изпиране на пари в големи мащаби

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Бих искал да науча повече за изпирането на пари в големи количества

Какви техники използват перачите на пари ?
В кои дружества инвестират ?
Как се сдобиват с банкови сметки с пари в тях ?

Знам, че много картели отиват в Дубай и дават парите си на доверителна компания, но как доверителната компания изпира парите
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Откриване на банкова сметка на фалшиво име е лесно, ако се разровите във форума, има и урок, просто го проверете
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Невинаги имах фалшива банкова сметка и те сезираха парите ми бяха само двойка от хиляда, искаха доказателства за това откъде идват парите и данните на лицето, което ги изпраща Тука ми бяха 6 месеца, за да го върна в нормално състояние затворих сметката след това се придържах към BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
20
Points
3
Прочетете моята тема
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Мисля, че той има предвид да го накара да изглежда напълно законно. Съществуват много трикове. Бащата на моите приятели купува кола всеки месец и я продава след 30 дни. Той също така има лична връзка с един от тези пазари за подаръчни карти, където купува няколкостотин стелажа с подаръчни коли и ги продава обратно на човека, който минус 3% получава разписка и цели 9 ярда. Той прави много крипто и дневна търговия го обезкървява като 10% на месец и всичко е законно, когато свърши.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Намерете богати ppl, дайте им мръсни пари, за да инвестират законните си пари във вашата компания. Например дайте им 50 хил. лв. и те да инвестират 40-45 хил. лв. от банковите си сметки във вашата компания. Сега имате легална компания, която е напълно изплатена. След това отворете някаква компания, която работи само в брой, като пералня, бърза закуска, пицария, автомивка, и направете фалшиви фактури или касови бележки.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Бизнес, който не може да бъде одитиран - пералните са добри. Салони за солариум. Масажни салони. "Продажба на изкуство" е друг добър - стойността е вътрешна или субективна, с други думи, продуктът е уникален и струва толкова, колкото купувачът е готов да плати. Ателие за рисуване или различни занаяти. Дори музика.

Има един форум в тъмната мрежа, наречен "Dread", който вероятно би могъл да ви разкаже всичко, което бихте искали да знаете. Не съм прекарвал никакво време там, но имам приятел, който се кълне в този сайт.
Пълен е с полезна информация за хора "като нас".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Мисля, че голямо значение има това да имате законна компания, в която обаче можете да приберете парите си. И така, имате посредствен бизнес (автомивка). Той не печели много пари, но можете да вложите част от нелегалните си пари в него и да го наречете печалба
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 това може да бъде наистина много по-лесно, създайте свои собствени nft и след това ги купете с вашето monero. Не е нужно да обменяте криптовалутите си в пари и не е нужно да отваряте някакъв вид компания. Ще плащате данъци върху печалбата си от вашия nft и ще сте изпирали парите си.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Забравих за НТФ. Те все още ли са нещо? Знам, че популярността им умря, когато криптовалутата се срина. Връщат ли се?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 да, те имат по-малка популярност, отколкото преди години, но все още работят и са добър пазар
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ще трябва да ги прегледам отново. Взех няколко, когато започнаха за първи път, и забравих за тях. Може би съм богат!! Хаха
 
Top