Question Как да се продава ново лекарство в града? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
И така, имам свой източник за получаване на висока чистота и големи количества кристали на P***** Freebase , но проблемът е, че той дори не е известен в моята страна, така че се чудя как се пускат на пазара за първи път напълно нови лекарства
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Давайте безплатни простотии, имайте високо качество на добра цена, направете оригинална опаковка, която е уникална за вас,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Дадох няколко безплатни мостри на някои хора в града, но не се получи, и се опитах да продам продукта онлайн и не се получи, въпреки че го предлагам на много добра цена, защото не намерих по-добро място за продажба, така че сега се опитвам да го продам в чужбина, но не знам дали е добра идея заради превоза и всички тези неща, имате ли някаква идея?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Продажбата онлайн е най-доброто решение
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Така че от какво е най-добре да започнете ?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Вие разглеждате пазарна ниша, брато. Лично аз бих се радвал на всички потапяния, с които мога да се сдобия, но това съм аз. Името е опетнено няма да се сдобие с много нови хора само старостилци
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Вземете някои от тях на хора с много приятели, които използват. Намерете хора, които обичат да опитват нови неща. Най-добрият вариант е да се говори от уста на уста
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Не се опитвайте да променяте структурата на местния пазар на лекарства, това е дълъг процес и вероятно вие лично няма да получите големи ползи от него.
Просто започнете да търгувате по целия свят и вероятно след известно време ще получите няколко дистрибутора, които са от места с добро търсене на тези неща.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Този отговор е много смислен
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Би било много страхотно, ако обмислите да направите някакъв промоционален подарък. Изпратете на някои хора по една или две потопени пури. Самият аз никога не съм опитвал прах, но винаги съм искал да го направя. В моя район тя е нечувана и всички мислят, че всъщност е балсамираща течност или формалдехид. Вече нямам търпението да кажа: "Не, задник, това е P***** - фенциклидин".

Ако това е добър продукт и се приема добре. Намирам се в средата на един напълно неизползван пазар.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Безплатните мостри и спечелването на доверието на клиентите е най-важното. Имал съм подобен опит с едно лекарство, никой не го искаше, защото не беше наистина известно и никой не знаеше какво е качеството и дали е безопасно, разбира се, нито едно лекарство не е безопасно, но в днешно време за съжаление не можеш да бъдеш сигурен дали само еднократното извършване на нещо може да бъде фатално. Раздайте няколко малки мостри, за да могат хората да ги изпробват, ако им хареса, със сигурност ще се свържат с вас. Ако не го направят, тогава просто ще знаете, че те винаги ще имат предвид, че сте щедър и законен продавач. Това е много важно в бизнеса.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
ИМ в САЩ имам няколко ппл, които го харесват, но те са от град, в който е популярен с.. Не бих взел проба в понеделник, само за да видя дали е маркер там, където съм... само една дюнерджийница и да видя дали ppl преследва цигарата
 
Top