Question Как да направим теглото 4mmc по-силно и по-слабо силно

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
И така, наскоро синтезирах 4mmc и моят приятел опита това нещо, казаха, че наличното на пазара и това имат огромна разлика, това е много силно, така че как да го направя по-тежък, какъв вид прахообразни неща трябва да добавя, които не вредят на никого

И колко трябва да добавям, да кажем, ако имам 100 г 4 mmc
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Това е пълна глупост. Искате да вземете и без това леко нещо и да го съкратите с bs ? Престанете да бъдете евтини. 4mmc е 4mmc u ще има потребители, които не съобщават за никакъв ефект или почти никакъв. Но вие искате да го намалите.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Братче, няма да го разбереш, знаеш ли какво мога да добавя, ако знаеш, моля, кажи
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Продавайте чист продукт и не подхранвайте хората с глупости като "твърде силен 4-mmc".
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Добре, сър, прав сте, не бива да правя това на хората
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
WAT

Твърде силен?? @freedum го удари по главата: BS.
Иска ми се да знаех какъв продавач си, за да знам, че трябва да стоя ТФ настрана от твоите глупости. Пак ли са 90-те години? Изчезвай оттук с твоите "Не искам да навредя на никого" глупости.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Мисля, че отговаряте на грешния човек, син
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Добре, момчета, съжалявам, просто ми беше любопитно, имах само идея, не съм продавач или нещо подобно, просто си правя за себе си, извинявайте
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Не се извинявайте, не сте формулирали правилно въпроса си. Всички правим грешки и хората са си помислили, че искате да разфасовате продукта си и да имате по-голямо количество, а никой не харесва хора, които продават разфасовани продукти. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Редактиране: Никой не харесва хора, които режат вече чистия си продукт, понякога хората не могат да се сдържат да имат вече нарязани продукти за продажба. Така че, ако имате добър и чист продукт, продавайте го такъв, какъвто е, със сигурност ще получите по-голяма печалба по този начин. Хората обичат силни продукти. Във вашия случай сте искали да го нарежете за себе си, защото е твърде силен, както разбрах. Не правете това, по-скоро намерете своята доза, вижте колко ви е необходимо, за да получите желаното високо ниво. Според мен това е много по-добре, отколкото да съсипете продукта си с някакви глупости за рязане. Бъдете в безопасност, човече!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Стига да не се опитвате да вземете вече чист продукт и да прецакате с него плащащите Клиенти: Извинявам се за острите си забележки и "съжалявам" (виждате ли какво направих там?), но съм на мнение, че просто не можем да имаме "това" тук изобщо.

Ако нещата ви наистина са "много" силни и мощни, предполагам, че това е или болка в синусите, или нещо вкусово, може би твърде много "изтръпнало лице" за вашия комфорт? Само една капка ще ви свърши работа, вземете "най-малките" кристали, смелете ги колкото се може по-фино (без парчета) и започнете отново оттам. Вие и вашият приятел ще имате по-добри резултати
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Точно така, аз се учудвам колко много хора смъркат големи задни кристали. Никога не съм разбирал това тбх. Когато раздробявам кристал, го слагам на чиния, покривам го с банкнота и започвам да раздробявам тази гадост, колкото мога. Когато пукането спре, махам банкнотата и свалям остатъците от нея. Вземете картата и я дръжте под ъгъл, под който е най-остра. Всеки знае останалото, наистина се заемете с него, докато го превърнете във фин прах, повярвайте ми, след като го раздробите правилно, изобщо няма да усетите парене.
 
Top