Как крек кокаинът е 40 долара в Иран?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз съм от иран. и опитах крек кокаин преди около 2 месеца, проучих малко и разбрах. цената е смешна. на границата е около 1 700 000 (40 USD) риала, а в градовете може да се намери за около 2 500 000 (60 USD) риала. прегледах много онлайн пазари и тази цена е твърде ниска. Почти съм сигурен, че крекът тук не е чист. но имам някои въпроси. възможно ли е да се направи кокаин у дома? или има някакъв наркотик като крек? под формата на камък за вдишване. възможно ли е да се купи чист крек само за 40 долара? как мога да проверя чистотата? има ли някаква алтернатива на крека освен метамфетамин?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Защо крек кокаинът в Иран е толкова евтин?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Колко получавате? Мога да си купя ударна доза крек за 7 долара, ако искам, може да е 0,1 г. Без да знае какво е количеството, никой не може да каже къде е евтино или скъпо. Можете ли да направите снимка? Според моя опит крекът има доста характерен вид
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Мисля, че за един грам 40 щ.д.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Вероятно това не е свързано с кокаина. Дори и в САЩ да се реже достатъчно силно, за да може да се продава на тази цена , няма да се образува скала. Това е само мое мнение, основано на много малко информация. Ако можеш да получиш снимка, публикувай я
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Това е крек хероин или компресиран хероин
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Братко, в крека ти има шиша/мета^^
 
Top