Question Някой купувал ли е успешно прекурсори от китайски уебсайтове в ясната мрежа?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ако е така, кой уебсайт и дали много китайски доставчици на химикали са готови да етикетират неправилно продуктите си, за да преминат през митницата? По-конкретно, имам нужда от хидроедна киселина и червено Р, но се притеснявам, че могат да забележат червения прах в опаковката и да разберат, че това е червено Р, а не каквото е етикетирал китайският доставчик, и да ми разбият вратата, преди още да съм направил каквото и да било.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Неотдавна имах лош късмет с шанхайската компания JOA Yunao Biotechnology Co, Ltd. Изглеждат и звучат добре, но там са глупости. Продължавайте да търсите, има много истински доставчици.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Уенди Дриймър и Вивиан Роуз, са поръчали 3 пъти от тях. Английският им език просто не е толкова добър. И двете в една и съща компания, доставка в чужбина за 10 дни
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
По-добре/лесно ли е да се купи от китайски доставчик в ясната мрежа или тук чрез системата за ескроу? Все пак нямам опит с криптовалута
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Обикновено клиентите избират криптовалута (Bitcoin, USDT, XMR) със сигурност и поверителност, Escrow също е ок, ако е необходимо.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Произведено в Китай има някои реални неща, просто не бих използвал нови компании
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Вие сте добри в купуването, нашата компания са се присъединили Made in China, предоставят плащане от BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, банков трансфер и т.н. , също така поддържат escrow тук.

Повечето от химикалите могат да бъдат изпратени в рамките на 24 часа.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Китай има най-лошото куриерско обслужване, не се притеснявайте да питате за подробни инструкции за каквото и да било и те ще ви кажат, че могат да получат всяко нещо през границата на кустмаса от своя страна, което е сложната част, че могат да го изнесат, но къде отива, е съвсем различен сценарий ... всички китайски продукти получават допълнителен слой инспекция заради всички незаконни глупости, които продават.. ето една страна, която е напълно под радара и това е ИНДИЯ и там вероятно е по-евтино и те говорят английски и имат страхотно обслужване и може да е по-евтино установих, че могат да получат повече неща от Китай DM ме, ако си търси нещо по-специално ill погледнете в него за вас
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да помогнете с посредник в Индия?
За закупуване и изпращане на товари до 20 кг.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Произведено в Китай compamy sucks те ще продават, но нищо покрай това изобщо най-лошата компания някога те няма да ви помогне, след като ги плати изобщо и какво е лудост е, че имам 1 агент, за да преосмисли частни САЩ coustmers адрес и телефонен номер, така че те биха могли да ми помогне с моите проблеми аз се кълна, че човекът каза, обадете се на тези момчета, те могат да помогнат и ми каза какво са купили serously..те не се интересуват какво се случва след факта там в Китай
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Тоест, защо трябва да им пука? Те продават химикал, който вероятно се използва само за производство на незаконни вещества.

Това е сив/черен пазар, нищо повече, нищо по-малко.

Вие ще купувате или няма да купувате. Това е всичко, което ги интересува тях или когото и да било на сивия/черния пазар.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Не всички китайски доставчици са лоши, използвайте услугата Escrow, за да защитите покупките си, така че да ви бъде гарантирано възстановяване на сумата или получаване на товара.

Индия е добър вариант, но те имат много малко позиции и по-трудни условия за износ. Индусите са по-бавни и понякога правят по-груби грешки при изпращането на стоките. Китайските доставчици имат повече опит на пазара.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Турция просто предоставя моя личен опит и не забравяйте, че не можете да изпращате продукти обратно opsec и разходите за доставка, след като го получите, сте заклещени с него be catious
 
Top