Question Кристални скали от метилфенидат?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, в се чудя дали можете да кристализирате Метилфенидат табл.

Имам много Риталин , но искам да го кристализирам за смъркане

Ако ми дадете
Поздрави Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
Не съм сигурен за кристализирането му, но някой даде инструкции за извличане в един пост в reddit ^^;

"Има ли някакъв ефикасен начин за отделяне на МПХ от пълнителите в хапче? Идеята ми е да смачкам хапчетата, да ги сготвя в смес от етанол и вода (водка), да филтрирам останалите неща, които не се разтварят, след това да варя сместа, докато етанолът не се изпари и MPH не се разпадне от разтвора, тъй като е слабо разтворим във вода, а след това просто да го филтрирам и да имам разумно чисто количество MPH."

"Да, това звучи като стандартното измиване с етанол. Би трябвало да е напълно подходящо за повечето от всички употреби с изключение на IV. За работа на платформи вероятно ще искате лабораторен филтър под микрона, а дори и тогава все още не се счита за препоръчителен, освен ако безсънието не е лична мисия.
Освен това 190-процентовият евърклир се изпарява толкова бързо, че процесът на готвене е излишен. Просто разнесете разтвора в касерола, за да стимулирате изпарението".

Също така, ik това не е това, което сте поискали, но този линк може да е полезен за потребителите на IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Благодаря, Да, знам, че сте редит пост.

Но не и за това, което търся.

Опитах се да го извлека бял метанол етанол и т.н. и т.н. Обикновената кристализация не кристализира MPH

Не съм опитвал газовия метод със солна киселина.

Но затова зададох този въпрос.

Предна ръка
Благодаря ви за информацията
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
MPH свързан ли е със сол или сулфат IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
афаик mph се използва под формата на хидрохлорид в хапчета. и да, псевдоефедринът е достъпен в америка, но трябва да се подпишеш на лист за него, мисля. познавам някой, който просто го краде от магазина, което е много по-добра идея, стига да не те хванат. нвм ти си в холандия, така че това не е опция, моя грешка... нямам представа дали шейк енд бейк ще работи с mph. може би попитай някой от експертите в страничната лента?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, В Америка таблетките Cold с активната съставка псевдоефедрин се предлагат без рецепта.
Живея в Холандия, тук това вещество е строго забранено и няма да го намерите в нито една пътека.

Сега, като сравнявам ефедрина и амфетамина, не е огромна разлика.

Това, което се предлага в Нидерландия по лекарско предписание за пациенти със СДВХ, е метилфенидат (амфетаминът Dex също се предлага с рецепта под наблюдение)

Например, ако искам да използвам метода на разклащане и печене, но с хапчетата, които се предлагат тук, в Нидерландия, вместо с ефедрин? Ще се получи ли?

MPH има аб кетон.

Искам да изтегля точно В-кетоамфетамин

Някакви предложения някой?

Просто търся и питам, не го приемам твърде сериозно, но бих искал да знам
Благодаря ви предварително
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Здравейте, имах приятел, който правеше кристали от метилфенидат, както вие искате да направите. Той каза, че просто ги е държал в етанол или метанол и след това е получил кристалите. Дълго време използвах лекарства за ADHD и опитах това, което казаха, но не се получи. Чувал съм, че хората използват изопропилов алкохол. Можете да опитате и това.
 
Top