Кристализация/пречистване на кокаин

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Всеки
знае какво се случва с това или какво може да се направи. в началото беше доста твърдо и бяло, беше в торба и сега изглежда като на снимката.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Някой по някакъв начин го е затоплил твърде много и примесът в него се е превърнал основно в карамел
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ако е костно суха, смачкайте я и я начукайте/начукайте колкото се може по-фино. Изсипете върху него малко ледено студена вода, разбъркайте го, оставете го да се утаи , прелейте водата и я изпарете... така съм правил, изправен пред подобни ситуации
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Съгласете се с него. Някои популярни фалшификати на кокаин като лидокаин са слабо разтворими във вода, докато кокаин*HCl е много разтворим.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Имахме някои теми тук. Реших я, като я поставих в ацетон, за да стане отново твърда.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Благодаря, направих промиване с ацетон загубата беше ~50%, но отново получих бял прах.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Бихте могли да изпарите това до половината или до една трета и да го сложите във фризера, след което да го филтрирате и да използвате водата
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
да, не се сетих за това, жалко, че го изхвърлих 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Предполагам, че тайните химици вече не са това, което бяха. Водата е най-универсалният наличен разтворител и най-евтиният. Тя трябва да бъде първият разтворител, който разглеждате.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Понякога има някои тухли, които ще започнат да развиват жълтеникави завихряния. Това ще изглежда достатъчно невинно и след това бам! Цялата тухла ще се превърне в лилав земен тон с много странна текстура. Видях това през 2007 г. Човекът плачеше, тъй като имаше 3 килограма, които бяха станали такива. Молеше ме да му помогна. Работейки с проба, успях да възстановя само около 10 %. Спомням си, че изказах теорията, че това е свързано със замърсяване с манган и че стъпката на окисляване е била лошо направена. Оттеглих се, защото не исках той евентуално да прехвърли проблемите/загубите си по моя път. Като цяло, внимавайте как го съхранявате. Не искате лоша изненада.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички,
Имам нужда от помощ от експерт или добър аматьор
защото трябва да превърна смесения кокаин в кокаин от рибени люспи или перлен кокаин, имам киселинни борови люспи
Просто трябва да знам как да го направя

Благодаря ви за всички отговори
 
Top