Промени в правилата на форума

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Уважаеми потребители на форума на ВВ!
Преди няколко дни навършихме 2 години! За две години свършихме много работа, нашият малък, но много сплотен екип работи усилено всеки ден, за да се увери, че форумът се модерира почти незабавно и ежедневно се добавя ново полезно съдържание. Експериментирахме, понякога добавяхме нови функции, понякога ги премахвахме. В съответствие с нашата политика не сме вземали пари за показването на вашите реклами на пазара и нямаме планове да го правим. Също така преизпълнихме няколко блока от нашия канал в YouTube. В крайна сметка основният ни канал беше блокиран при достигане на 30 000 абонати.

Днес можем уверено да кажем, че сме най-добрият форум в нашата ниша. Във форума на ВВ можете да намерите всичко необходимо за производството на най-популярните психоактивни вещества във всякакви мащаби, дори промишлени. Освен това всички тези стоки могат да бъдат поръчани анонимно, като се използва системата BB Escrow. Освен това можете да получите професионални съвети от нашите експерти и в най-кратки срокове да създадете пълноценно производство, да организирате продажбите на вашите продукти.

Днес форумът се посещава от над 6000 уникални посетители всеки ден! И тази цифра нараства с всеки изминал ден. Всъщност само 5% от уникалните посетители са наши потребители. Това е очаквано, тъй като цялото съдържание е достъпно в еднаква степен както за регистрираните посетители, така и за гостите, които разглеждат форума без регистрация.

Днес представяме някои промени, за да насърчим регистрациите и по-дълбокото ангажиране на аудиторията, както следва
.
1. Премахваме възможността за закупуване на платени статуси (премиум и спонсор)
2. Отсега нататъквсички статуси ще се издават автоматично и трябва да бъдат заслужени.
По подразбиране всички прясно регистрирани потребители ще получават статус "Нов член".
Ако потребителите останат при нас повече от 30 дни, покажат малко активност във форума през това време, статусът им ще бъде променен на " Член".
По-нататък, ако "членът" продължи да използва форума и покаже по-голяма активност през следващите 30 дни, тогава този потребител ще получи статус "Резидент".


Статусите " Нов член", "Член", "Обитател" са нетърговски, така че от потребителите с тези статуси ще има специален надпис "Не купувайте от мен". Некомерсиалните потребители нямат право да публикуват открито своята информация за контакт, въвеждаме това правило, за да сведем до минимум възможните измами.
3. Въвеждаме система за оценка на продавачите. Разделяме продавачите на три категории.
"Нов продавач" - за да получите този статут, е достатъчно да заявите намерението си да търгувате във форума (като пуснете своя обява в Пазара или Обявата, или като откриете представителство в търговската секция на форума). Новите продавачи също така няма да имат право да публикуват контактите си.
"Продавач" - зада получите този статут, трябва да раздадете поне 3 безплатни мостри, да имате поне 3 успешни сделки чрез нашата система за ескроу, да получите поне 3 отзива.
"Продавач-производител" - Към производителите имаме същите изисквания като към продавачите, но освен това производителите трябва да докажат пред експертите на форума съществуването на собствена лаборатория, квалификацията на персонала на лабораторията, да предоставят информация за метода на синтез на веществото, което произвеждат.

4. Групите ще бъдат разпуснати в рамките на следващите две седмици. Това решение се дължи на факта, че потребителите са създали свои групи, публикували са в тях информация и контактите си и дори не са се появявали повече във форума, не са проявявали никаква активност и не са участвали в живота на общността. Всички потребители, които са имали търговски групи, ще могат да открият безплатно търговско представителство в търговския раздел на форума в рамките на следващите две седмици. Освен това въвеждаме такса за наем от 50 USD на месец. Тази мярка е необходима, за да може представителствата на търговци, които не са активни, да бъдат автоматично закривани.

5. Няма да прилагаме правилото за забрана за публикуване на контакти за продавачи, които са започнали търговска дейност във форума преди този ден.
Продавачи, моля, запознайте се с правилата за осъществяване на търговска дейност във форума на BB.
Потребители, напомняме ви, че всички сделки е добре да се осъществяват с помощта на системата escrow. Не предоставяйте личните си данни като електронна поща, контакти от социални мрежи и месинджъри за комуникация на потребителите във форума. Вашата сигурност е във вашите собствени ръце!


С най-добри пожелания, Администрация на форума BB.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Потребителите, които имат активно премиум членство, могат да създават безплатно свои собствени представителства в раздела на търговския форум. Достатъчно е да създадете тема, без да плащате за това, и темата ще бъде публикувана.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
достатъчно е някой да се интересува от уебсайта, от някои специални услуги и да хакне този уебсайт, да има достъп до данните, кой ги има или къде се намират и т.н. Второ, защо трябва да описвам синтеза на някого и да го споделям, а след това той ще бъде предоставен на форума и с 1 лабо ще има 1000 нови, което означава намаляване на цените, така че малките лабо няма да са изгодни за производство ..... Ако така трябва да изглежда, предпочитам да не продавам тук.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Здравейте, не сте измислили нищо специално. Също така не ви молим да ни разказвате вашето ноу-хау или каквито и да било лични данни (това го знаят всички). Само две неща, които се изискват от вас, са да докажете, че не сте измамник, и да публикувате обявата си в BB Market. Вие решихте да откажете. Така че, моля ви, не се правете на мъченик.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo men знанието е единственото нещо, което се умножава, когато се споделя този форум е за любителите на веществата и химията, никога не бих могъл да направя първия си синтез без това място, мисля, че ако не сте съгласни да споделяте, мисля, че нямате какво да правите в който и да е форум...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Истинските химици споделят знания и техники. Как мислите, че сме стигнали дотук? Сътрудничество. Имате ли патент, който можете да продадете? Направете го.

Задържането на информацията е това, което управляващата класа и тези на власт искат.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Мислите твърде старомодно.

Пътищата са налични, трябва да докажете експертните си познания пред администрацията на форума, за да получите статут на производител, като това не е свързано с компромис със сигурността ви.
Също така е достатъчно, когато им кажете, че лабораторията ви е в Полша, което не е трудно да се разбере :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Това много ми харесва и за мен беше чест да бъда част от ранния етап на Breaking Bads и удоволствие да видя как се развива до това, което е днес!

Статус на продавача/производителя


Струва ми се, че за новите потребители може да е трудно да направят разлика между "производител" и "продавач".
Може да изглежда така, че производителите не са продавачи.
Има ли възможност това да се коригира, така че производителите също да могат да получат статут "продавач"?
Що се отнася до Амфетамин, аз съм производител и смятам, че по този начин статутът може да доведе потенциалните клиенти до мен. Както и да е, това може да не важи за потенциалните клиенти, които търсят доставчик на химически лекарства или фармацевтични продукти, които продавам, защото няма титла, която да одобрява, че съм сертифициран продавач за тези :)

Лични групи

Тъжно ми е да чуя, че моята група ще изчезне. Беше много работа и успях да изградя там активна общност за моя магазин.
Освен това управлявам друга група, която служи само за изграждане на общност, без търговски причини. Ще трябва ли и тази група да бъде закрита?

Това е много тъжно, бих бил готов да плащам месечна такса, за да поддържам тези групи, тъй като чувствам, че имам нужда от някаква форма на връзка с моите клиенти/общност, за да ги забавлявам с игри или да ги информирам.

Статут на спонсор/премиум

Чувствам, че това е чудесна десимитация и "класацията за дарения" може да бъде нов начин за изразяване на възхищение към борда

Най-голямото ми притеснение е само, че може да не бъда признат за продавач и че ще загубя важен достъп и директна комуникация с моята частна общност, за която съм работил много усилено :)
Виждам моето Breaking Bad като моя частен фейсбук за моите собствени клиенти, които се занимават с наркотици, ще ми бъде тъжно да го видя да си отива :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Можете да пресъздадете своята група в търговския раздел на форума. Що се отнася до статута на производителя. нека го наречем
"Продавач на производител"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Разбирам :) Засега ще е трудно хапче за преглъщане, но в дългосрочен план ще е от полза за форума!
Вече съм на път да подготвя постовете си за търговския раздел!

Мисля, че сега ще е полезно да се изчисти разделът "Сервизи на сенчестата сфера", тъй като там все още има редовни постове, които могат да бъдат подвеждащи
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Можете също така да използвате личния си профил като канал за новини за абонатите си
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
От колко дневни публикации ще се счита за спам? Не искам да ме баннат отново :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Здравейте, ще се справим с това.
Съжаляваме за това, но е необходимо да се направи. Разполагате с две седмици, за да информирате и преместите всичко/всички от вашата група в раздел "Търговски".
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Благодаря ви за вниманието :)

Няма страшно, сега ще поплача малко, а после ще е добре.
Днес ще създам постовете си в търговския раздел и ще вкарам всички там, сигурна съм, че това развитие е за добро!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Мисля, че прозвището "не купувайте от мен" е излишно и обезкуражаващо. Всеки, който купува на този сайт, би трябвало да е прочел правилата и те доста ясно посочват, че продавачите и производителите са одобрените продавачи, така че всеки, който не показва табелка, която посочва един от тях, не е одобрен от сайта да продава.
Чувствам се така, сякаш са ми дали шапката на глупака и са ме настанили в ъгъла предварително.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Вие подценявате доверчивостта и глупостта на хората. Тук искаме да предпазим такива хора от всякакъв вид измами.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Помислете за проблемите на света. Много от тях са причинени от хората, които са се възползвали от естествения подбор. Бих дал аналогия, но би било обидно. Тя би включвала принуждаване на транссексуалните да носят звезда ⭐, за да не се объркат мъжете
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Няма проблем със съобщението, но формулировката със сигурност е неудачна, за разумните хора* това може да звучи малко непочтено. Също така целият опит показва, че подобни неща не възпират никого с лоши намерения, но обикновено дразнят честните.

*Разумните хора са половин Азия и цяла Полша ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Харесва ми фактът, че се дава статус на заглавието "Не купувайте от мен", така става ясно кои са продавачите и производителите. Всички транзакции, извършени с лице, което има статут не купувай от мен, очевидно са на ваш собствен риск и доверие.

Освен това гледам покрай това колко дълго човек е имал профила си. Дали е жител или член, след което каква активност има тук. Откритият характер на профилите тук, за да се види тази информация, може да помогне за доверието към дадено лице. Начинът, по който го виждам, е, че всички ние сме предимно приятелски настроени непознати.

След това има аспект на химията, хората с малък или никакъв опит биха били напълно унизени на други сайтове. Само за това, че задават въпроси отвъд техните възможности, тук е много по-прощаващо и за безопасността, образованието и не остракирането на човек, който задава въпроси.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Най-важното нещо е всички членове да останат в безопасност, което мисля, че администраторите се опитват да направят по най-добрия начин
И още нещо, всички синтези тук са достъпни на други места, но това, което прави това място уникално, е, че получавате вътрешни съвети за това как да ги направите по-добре купуват хора, които са имали опит да ги правят
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Също така възможността за получаване на необходимите химикали направо във форума е голяма :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Много вярно, че това е невероятно плюс получаване на истински прекурсор е половината от вашата битка един няма значение дали живеете в света с всички членове източници ще получите законни прекурсори
За да бъда честен, очаквам с нетърпение да видя кой доставчик има най-добрия бмк глицидат на сайта, тъй като това 800ml връщане на p2p е глупост повече като 600ml от всички други доставчици, които съм опитал, освен bloomteckz няма пълнители в неговия имам 800ml от неговия бмк
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Той е изцяло основан на доверие няма ескроу това е психеделичен dw форум те са Новият продавач доверен продавач ans суперзвезда, ако i remenber добре, сигналът трябва да бъде потвърден от администратор, за да получите достъп до форума
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Това е интересно :) Имате ли линк за мен?

Изцяло основано на доверие ми звучи много психонаучно :D
 
Top