Рекламирате мъртви капки?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Как е най-добре да "рекламирате", че разполагате с мъртва капка?

Изглежда, че ще трябва или да се рекламира онлайн, което, imo, няма да доведе до много клиенти, освен ако не е в много голям град, например с милиони хора.

В противен случай ще трябва да се говори от уста на уста, като например "Получих този наистина добър наркотик от тъмната мрежа, вижте този линк", което си има своите проблеми. Мнозина, поне в САЩ, не са запознати с тъмната мрежа, а ако някой се надява да се разпространи в големи мащаби, т.е. унция, дори килограм или повече, то това изисква много специфичен клиент, а такива са рядкост.

Предполагам, че се чудя как се предполага, че мъртвите капки са наистина печеливши и си заслужават времето, тъй като изглежда, че ако човек не е готов да направи малък мащаб darkweb (като в продажба на грам по грам или подобни) или може би криптиран чат вид сделка, тогава наистина е неефективно.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Не съм съгласен - "Мъртва капка" е доста приличен за всеки, който има добра клиентска база.
Ако продавате дори 30 пратки на ден, си струва да се установите във вашия район.
Можете да вземете със себе си 50-100 опаковани пратки и да ги разположите по цялото изложение, да проследите къде се намират и какво ли още не, а след това, когато някой ви се обади, да приемете плащането и да му изпратите подробностите.
Може да имате бегачи, които да събират пари, без да носят никаква екипировка... Така че някой им дава пари в брой, те нямат нищо друго освен пари в брой, хубаво и сигурно.
Купувачите не се срещат с превозвачите на продукти, а превозвачите на продукти не се срещат с купувачите.
Дори не е нужно да ставате от леглото, за да обслужите обаждане в 2 ч. през нощта (ако сте подредили механизма за плащане).
Идеята ми харесва. Да не се налага да се срещам с някого, когато искам да взема стока, е перфектно. Дайте ми местоположението и аз ще направя останалото в собственото си време, без да чакам и чакам и чакам...

Първите няколко курса, докато се усъвършенстваш и клиентите ти свикнат, предполагам, че няма да е толкова печелившо, колкото би могло да бъде. Но щом влезеш в ритъм, е не по-малко печелившо от уличната търговия и според мен носи по-малък риск. Освен това не държите цялата си стока на централно място и не чакате да я хванете, а тя се разпределя по цялата земя/град/гори и т.н., така че дори и да ви прекъснат по някакъв начин, тя все още ще е там, когато се върнете към нея...

Не е задължително това да са неща от тъмния интернет пазар. Криптираният месинджър е от съществено значение. Що се отнася до плащането, това е съвсем друго нещо, което ще трябва да измислите въз основа на вашата среда, потребители и риск.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Напълно съм съгласен с това твърдение, само някои неща трябва да се изгладят и доизгладят, след като се създаде клиентска база и хората свикнат с новия метод. Лично аз смятам, че и на клиента, и на превозвача ще им бъде по-лесно, по-малкият брой контакти винаги означава по-малък шанс за Б.С.
 
Top