5fadb или 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Обсъждам дали да поръчам 5fadb или 5cl, интересуваше ме дали някой има опит с двата или с някой от тези канабиноиди и може да ми даде мнението си за тях.
Благодаря
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Нашият инженер каза, че 5f ще бъде малко по-силен от 5cl. Но от готвене, 5cl е супер лесен за готвене. При готвенето на 5f е трудно да се контролира температурата.
Така че повечето ни клиенти ще изберат да купят прекурсор 5cl, за да готвят.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Брат ми, виждал съм хора, които неправилно предават съобщението, че синтезът на 5F ще бъде по-труден, затова тук трябва да отговоря, че процесът на синтез е същият и 5F е по-силен!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Сериозно ли е това? Въпреки че основният прах е един и същ както за 5f, така и за 5cl, но спомагателните материали не са едни и същи. СИГУРНИ ЛИ СТЕ, ЧЕ ПРОЦЕСЪТ НА ГОТВЕНЕ Е ЕДИН И СЪЩ? Покажете ни доказателство, моля.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Приятелю, единственото, което мога да ти кажа, е, че ако не познаваш спецификата на процеса на синтез на продукта, моля те, не публикувай подвеждащи твърдения, както 5F, така и 5C се синтезират от моите клиенти почти всеки ден, а що се отнася до коментара ти за това, че синтезирането на 5F е по-трудно и че температурата на синтезиране на 5F е трудна за контролиране, мисля, че е абсолютно непрофесионален!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Разликата между 5С и 5F е, че използваният бром е различен, процесът на синтез и реакция е един и същ и няма такова непрофесионално твърдение, че температурата е по-трудна за контролиране, Малка подробност, ако искате да знаете силата на даден продукт, можете да проверите стойността на EC50 на продукта, както и данните за афинитета на CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Позволете ми да опиша накратко този процес на синтез, не мисля, че някой ще намери 5F по-трудно, ако използва нашите прекурсори и методи, както могат да потвърдят много от моите клиенти във форума.
Бромът, използван при синтеза на 5С, е 5-бромо-1-пентен, а при 5F се използва 1-бромо-5-флуоропентан, което не създава трудности при синтеза!
Ако доставчикът ви каже, че определен синтез на NOIDS е труден, тогава можете да се обърнете към нас, в тази област можем да персонализираме производството на всеки прекурсор и решение за синтез на NOIDS за вас! Успехът е абсолютно гарантиран, а неуспехът се възстановява напълно!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Интересно, а каква би била препоръчителната доза от 5f, за да се получи подобно опиянение като от обикновения канабис и да не се премине в зомби режим?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Каква е ролята на хартията? Подправки? Течност?
Зависи от клиентската група, както казах, можете да сравните техните стойности EC50 и данни за афинитета към рецепторите, за да прецените дозировката на други продукти въз основа на един продукт, но не мога да говоря твърде много за крайните продукти поради индивидуалните различия и някои правни причини.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
За подправка.
Знаете ли колко по-силен е той от делта9 например? Това би помогнало да се прецени точната доза
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Данните, които съм предоставил, се основават на някои от докладите, до които мога да се добера, и са само за справка, тъй като експерименталните данни ще се различават донякъде в зависимост от методологията на анализа

5F е НИОДС на основата на индазол. той е мощен агонист на СВ 1 рецептора ( EC50 = 0,52- 1,24nM) и напълно замества Δ 9 в проучванията за дискриминация при плъхове, като същевременно е приблизително15- 30 пъти по-мощен.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
В Уикипедия са изброени много от nM:s. Скоро ще направя тема за най-силните канабиноиди въз основа на CB1:s nM-номера от моята простотия: По-малко сложно е по-информативно; за начало. MDMB-CHMINACA са Годзила на подправките o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Истинската MDMB-CHMINACA е мазен продукт, който теоретично е добър за производство на подправки, ако е приемлив за хората.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Да, но това е мазен продукт. мисля, че е по-скоро за течности или билки
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Добре, значи е по-силен, но по-силен не означава непременно по-добър. Имате ли представа за ефектите в сравнение с 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Получих някои отзиви от клиенти, които казват, че се справя по-добре
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ние не използваме продуктите и не знаем как точно се усещат различните продукти, това е все едно как един вид чипс има различни вкусове, някои хора харесват вкуса на барбекю, а други - на домати. Винаги има индивидуални различия,Не обичам, когато ме питат кой е най-силният продукт, всъщност, ако харесвате чипс с вкус на домати, ще усетите, че всеки друг специализиран чипс не ви харесва, в този момент ви харесва само този, можем да анализираме силните и слабите страни само по отношение на обективни данни, те не представляват субективни усещания. Що се отнася до това от какво се нуждаят клиентите, какви продукти харесват, какво усещане имат, това е тяхна свобода!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Приготвянето на много разредена течност е най-добре за най-силните ноиди за приготвяне на нормална подправка. Не знам какъв е опитът освен опиянението, така че дотогава другите фактори са без значение. Най-отдадените ноиди (свободни земни ресурси) по стойност С1 (ако са намерени в Уикипедия) са MDMB-CHMINACA & HU-210. Също така е хорър хаус забавно да се поглъща в чист вид (само микро малко; за да сте сигурни, че няма да се свали, както аз съм лесно са). Ноидс е най-изобилното китайско производство, доста лесно е да се внасят прекурсори и да се прави раздута фина подправка от него, а готовите наркотици на прах са най-лесни за купуване в насипно състояние с огромен марж на печалбата. Ако направиш спрей до силна, но не опасна подправка (чрез бавни пушеци), имаш ~50 пъти по-голямо количество прах, което можеш да продадеш като топ подправка с малко ODs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Тези индазол кома убиец Ноиди са просто в пълно натискане на рецепторите, няма спектри повече от тесте малко, не като канабиса. Тези тежки Noids са като Фентанил изтръпване, а не хероинов прилив, въпреки че някои твърдят, че годзилата Карфентанил дава също силна еуфория. Канабиноидите обаче са по-скоро груб даун, макар и в химическо отношение да има толкова много варианти. Затова опростявам и казвам, че по-силното е по-добро, тъй като това е, от което потребителите се интересуват най-вече. Силата на споменатите (Те са достъпни и във фармацевтичен клас прахове) от индазоли Уикипедия:
5-CL-ADB-A е грешно име (няма такова, наречено 5CL, правилното е MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 от 1,88-2,47nM е 3 пъти по-силен от прословутия JWH-018 с CB1 9,00nM. Убийственият 5CL, продаван тук, в ББ, е чисто проклето силен в микродоза (добре направено масло).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Няма стойност в уикипедията. Повече смъртни случаи от 5CL. По-силна молекула от 5CL. Означава, че се използва по-малко за едно и също удряне с камъни! Означава много, когато се разрежда 30 пъти, за да се направи Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: EC50 стойност от 0,14 nM. Няма уики CB1. По-слаба MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, но все още толкова много смъртни случаи и хоспитализации.
Най-вредните и смъртоносни ОД ноиди. ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! ВНИМАНИЕ като 25I NBOMBS и 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Рядко срещано царство? HU-210 е от 100 до 800 пъти по-силен от естествения THC от канабис и има удължена продължителност на действие. HU-210 има афинитет на свързване 0,061nM към CB1 // CB2 0,52nM. Истинският THC е Delta-9-THC с CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top